HST
HST.cz HST.en HST.de

10% sleva pro členy švýcarské komory na jazykové a vzdělávací kurzy.

Uspořádejte v jednom z našich hotelů v Praze nebo v Českém Krumlově setkání pro své obchodní partnery s bohatou snídaní a výbornou kávou.

Vážené dámy, vážení pánové,
je nám potěšením pozvat Vás na 4. setkání platformy CISO Fórum, na kterém se po dlouhé době budeme moci potkat znovu osobně. Tentokrát Vám přineseme výběr témat, která nás v oblasti kybernetické bezpečnosti zaujala. Představíme Vám aktuální trendy v oblasti bankovní identity , novinky v legislativě zaměřené na oblast bezpečnosti cloud computingu a naše zkušenosti v boji s ransomware.

Vážené dámy, vážení pánové, zajímá Vás, jak strategicky pracovat s daty a zajistit jejich vysokou kvalitu? Jak data spravovat a analyzovat pro efektivní využití ve Vaší firmě? Tomu, jak nechat data pracovat pro Vás, se budeme věnovat na našem specializovaném on-line semináři v oblasti data governance. Představíme Vám konkrétní postupy pro řízení datové kvality a výhody, které management dat přináší.

Sportovní akce Gigathlon Czech Republic je víkend plný sportu pro hobíky i profíky. Závodí se v 5 disciplínách - běh, plavání, inline brusle, horské a silniční kolo a ve 4 různých kategoriích (Single Man/Woman, Couple, Team of 5, Team Hobby 3-5).

Obsah exkluzivních velikonočních boxů Gottlieber
Každý box obsahuje trubičky Gottlieber ve čtyřech lahodných náplních:

  • Gianduja, Mocca, Praliné und Chocolait (švýcarská mléčná čokoláda).
  • Dárek k Velikonocům pro Vás je balení trubiček Gottlieber Praliné (60 g).

Iniciativa Nebourat.cz - Zachraňme Železniční most, usilující o zachování historické hodnoty železničního mostu mezi pražským Smíchovem a Výtoní, srdečně zve na webinář s profesorem Eugenem Brühwilerem, expertem na rekonstrukce železničních mostů ze Švýcarského federálního technického institutu v Lausanne.

Ubytování na jednu noc pro dvě osoby s bohatou bufetovu snídaní, vánočním svařákem a domácím cukrovím

Chcete spoluvlastnit české a slovenské firmy a nemovitosti? Investovat a zároveň pomáhat inovativním firmám růst? Poznat zakladatele takových firem osobně a být u toho, když dobývají svět a vyvíjí nové technologie?

Využijte hotelový pokoj jako svoji kancelář!

Vzhledem k nařízení vlády ohledně uzavření restaurací bude naše polední nabídka vydávána z okénka v Kavárně Obecní dům. Každý všední den od 11:00–15:00.

 

Výběr z last minute nabídky pro Českou republiku je možné najít na stránkách INTERHOME pod tímto odkazem: https://www.interhome.cz/ceska-republika/last-minute/
Členové HST mají navíc 10% slevu.

Dobrý den kolegové z HST,

je škoda, že jste si dosud nenašli čas výlet se mnou na elektrokole.
A přitom počasí ještě bude k tomu velmi příhodné.

Bez vody není život, to ví NASA i paní Nováková, ale jaký je reálně Váš každodenní život s vodou?

Zveme Vás na webinář věnovaný novele zákona o DPH, která mění pravidla pro zdaňování pohybu zboží mezi členskými státy EU tzv. Quick Fixes.

„Quick Fixes“ jsou opatření, která mají sjednotit DPH pravidla pro obchodování se zbožím v rámci EU.

V úterý 15. 9. od 10.00 hodin do areálu Botanika v Horním Bezděkově, kde se koná již tradiční GOLF PRO SLUNCE OPEN.

Společnost Altoa s.r.o. nabízí nadstandardní zdravotní péči nad rámec veřejného zdravotního pojištění, kterou poskytuje prostřednictvím svých smluvních zařízení, do kterých patří mimo jiné i Nemocnice Hořovice, Rehabilitační nemocnice Beroun, Onkologické a radiologické centrum Multiscan a Gynekologická ambulance v Praze. Minimální čekací doby na vyšetření, individuální nadstandardní přístup a respektování časových možností klienta jsou hlavními pilíři společnosti.

ZVIDITELNĚTE SE PŘI NEJVĚTŠÍ UDÁLOSTI V OBLASTI INOVACÍ V ČR!

Vážení a milí hosté,

poprvé v našich dějinách nastala doba, že nemůžete přijít Vy k nám, do našich restaurací a kaváren, barů a pivnicí. Rozhodli jsme se tedy, že se vydáme my k Vám, abychom v této nelehké době pro nás všechny dali najevo, že neskládáme ruce do klína. Připravili jsme pro Vás nabídku dovozového pohoštění v té nejvyšší kvalitě, kterou se naše společnost Vyšehrad 2000 a.s. prezentuje po celých 25 let své existence na gastronomickém trhu.

Nabídka, kterou naleznete na www.v2000box.cz, může být rozšířena o dovoz teplého jídla podle Vašich přání.

4.3.2020 - 19.00

15.4.2020 - 19.00

Divadlo Na Zábradlí / Eliadova Knihovna

Firma SCS-Engineering a.s. si Vás dovoluje pozvat na školení prezentačního designu pod vedením profesionální lektora.

Studie o implementaci Cílů udržitelného rozvoje v České republice

Dovolujeme si Vás pozvat na představení výsledků české studie SDG Challenge 2019: Strategie pro lepší svět.

Zajímá Vás, jaké jsou aktuální přístupy finanční správy k daňovým otázkám, které ovlivňují odpočet na podporu výzkumu a vývoje ve Vaší společnosti? Chtěli byste se s námi pobavit o novinkách v této oblasti?

 Odpovědi na tyto otázky pro Vás mají nejen naši odborníci, ale také zástupci fakulty strojní ČVUT a speciální host Ing. Drahomíra Martincová z Ministerstva financí České republiky.

Setkání s velvyslankyní ČR ve Švýcarsku, paní Kateřinou FIALKOVOU a panem velvyslancem Švýcarska v ČR, panem H.E. Dominikem FURGLEREM a dalšími hosty.

Novinky a přístup finanční správy

Dovolujeme si Vás pozvat na praktický seminář, na kterém Vás seznámíme s novinkami v oblasti odpočtu na výzkum a vývoj a s aktuálními přístupy finanční správy k daňovým otázkám, které ovlivňují odpočet na podporu výzkumu a vývoje ve Vaší společnosti.

Srdečně vás zveme na ekonomickou přednášku hlavního analytika Golden Gate Pavla Ryby.

Stříbro je v moderním světě prakticky nepostradatelné. Má více než 10 tisíc uplatnění a po ropě jde o nejvyužívanější komoditu v průmyslu. Cena stříbra se však v posledních letech pohybovala extrémně nízko.

Pozvánka na Česko-slovenský ples, který se koná 18. ledna ve švýcarském Wettingenu.

 

SPECIALNÍ NABÍDKA: VÁNOČNÍ DÁRKY OD NAŠICH HST ČLENŮ

 

Pozvánka na seminář k aktuální problematice "Jak na kontrolu inspekce práce".

Pozvánka na slavnostní koncert Bach for All, který se koná 30. 9. od 19:30 hod, bližší info o vstupenkách je dostupné na www.ticketlive.cz.

Pozvánka na akci PwC 9. 10. v Praze. Na obchodní snídani představí odborníci z PwC Bratislava slovenské daňové a účetní aspekty podnikání formou organizační složky a stálé provozovny na Slovensku."

Dovolujeme si Vás pozvat na inspirativní konferenci Digitální budoucnost firem – recept úspěchu, kterou pořádá Česká manažerská asociace s partnery.

Vážení členové, rádi bychom vás pozvali na slavnostní koncert PKF - Prague philharmonia pod taktovkou švýcarského dirigenta Kaspara Zehndera, který proběhne 28. 10. 2019 od 19:30 hod.

 

Pozvánka na obchodní snídani „Quick fixes“ – Změny v DPH při obchodování se zbožím v rámci EU od 1. 1. 2020.

REGIONÁLNÍ KLUB MORA VA ČMA Vás zve na Business Breakfast s Petrem Kapounem. Setkání bude věnováno jeho životnímu příběhu.

Vážené dámy, vážení pánové, srdečně Vás zveme na vernisáž výstavy MayDay. Program oficiálně zahájí kurátor výstavy Martin Dostál v 18:30 h.

 

Srdečně Vás zveme na společnou charitativní akci, která se uskuteční 12. září 2019 v Sokolovské ulici 136 v prostoru Futuramy od 15:00 do 20:00 hodin.

Organizace HealthCare Institute si Vás dovoluje srdečně pozvat na odbornou konferenci, která se bude konat 3.-4.12. 2019 v Clarion Congress Hotel Prague – Vysočany.

Workshop zaměřený na praktické otázky reklamního a marketingového práva.
Seminář se zaměří na oblast veřejnoprávní i soukromoprávní regulace reklamy a právních vztahů mezi subjekty jako jsou zadavatelé reklamy a marketingové agentury, a to s celou řadou praktických příkladů i případových studií.

Hrajete rádi golf? Nezapomeňte si zarezervovat termín 5. září 2019. V krásném golfovém areálu Botanika v Horním Bezděkově se bude konat charitativní turnaj Golf pro Slunce Open. Přijměte pozvání nejen na samotný turnaj, ale také na doprovodný program. Nenechte si ujít ideální možnost pro skloubení zábavy a dobročinnosti. Přijďte podpořit unikátní zařízení Slunce, které pomáhá lidem s hendikepy přiblížit se co nejvíce běžnému způsobu života.

 

Golf2019 text

REGIONÁLNÍ KLUB MORA VA ČMA Vás zve na Business Breakfast s Petrem Kapounem.

Setkání bude věnováno jeho životnímu příběhu.

Pozvánka na letní koncerty komorního orchestru MLP 2019 na Šumavě.

REGIONÁLNÍ KLUB MORA VA ČMA Vás zve na Business Breakfast s Pavlem Kysilkou.

Setkání bude věnováno jeho životnímu příběhu a dozvíte se jistě i novinky o jeho projektech.

The world of jobs and pay is changing fast. Technology and automation are key drivers of change but also improvements in healthcare, with subsequent increase in longevity, changes in habits and generational shifts, are transforming labor markets. Future generations will work in positions that do not exist yet. Because automation will replace and change the nature many of the tasks we humans perform today, the concept of a “job” is going to change fundamentally. As a consequence, the majority of workers will no longer be able to rely on a salaried job for life and will need to redefine the nature and source of their incomes.

 

REGIONÁLNÍ KLUB MORA VA ČMA Vás zve na Business Breakfast s Danielem Šmídem.

Setkání bude věnováno jeho životnímu příběhu a „ochutnávce“ témat jeho seminářů.

NEJVETŠÍ BYZNYSOVÁ UDÁLOST K INOVACÍM V ČR

Nadační fond Slunce pro všechny pořádá jubilejní 20. charitativní koncert, který se koná pod záštitou místopředsedkyně Senátu ČR paní Mgr. Miluše Horské.

LOVOSICE, EXIT 45, DÁLNICE D8

60 000 M2 V JEDNOTKÁCH OD 5 000 M2

K DISPOZICI OD Q4/2019

 

Workshop: RPA procesní automatizace

Dovolujeme si Vás pozvat na další část naší cesty RPA automatizace, během které Vás v cyklu šesti specializovaných workshopů provádíme jednotlivými fázemi RPA implementace.

V úterý 27. 11. od 18.00 hodin se koná Společenský večer s koncertem a aukcí v Praze v Kavárně Obecního domu.

V pondělí 26. 11. od 16.00 hodin se koná Koncert a vernisáž vánoční prodejní výstavy v Praze, v Kostele sv. Mikuláše, Staroměstské náměstí.

Velvyslanectví České republiky v Bernu přijme místní odbornou sílu pro výkon hospodářské a obchodní agendy.

Seminář (workshop) je zaměřen na problematiku zaměstnávání zahraničních pracovníků. Pozornost bude zaměřena zejména na proces získání povolení k zaměstnání a pobytu tzn. problematice zaměstnanecké karty, modré karty, povolení k zaměstnání v rámci vysílání zaměstnanců nebo agenturního zaměstnávání. Současně bude podána informace z pohledu kontrolní činnosti v rámci pracovněprávních vztahů v této oblasti, např. srovnatelné pracovní mzdové podmínky možnosti vyslání na služební cestu apod.

 

Tři chlapi - Jeden host - Čtyři názory
Česko-německý nabroušený kabaret s jazykovými přestřelkami a přijemně dráždivou kulturní harmonii.

images/stories/clanky2/Sculpture-uvod.jpg

Srdečně vás zveme na doprovodnou výstavu sochařského festivalu SCULPTURE LINE.

Ministerstvo práce a sociálních věcí Vás srdečně zve na odbornou diskuzi projektu 22 % K ROVNOSTI.

Česká republika patří v rámci Evropské unie k zemím s nejvyšším průměrným rozdílem v odměňování žen a mužů. Platová nerovnost má negativní dopad jak na samotné ženy a jejich rodiny, tak na celou naši ekonomiku. Jedním z prostředků ke snižování platových rozdílů je sociální dialog. Cílem akce je otevřít diskuzi o jeho roli v prosazování rovného odměňování žen a mužů z perspektivy různých aktérů.

V červnu 2018 by měla být do českého práva implementována směrnice Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 943/2016 o ochraně nezveřejněného know-how a obchodních informací (obchodního tajemství) před jejich neoprávněným získáním, využitím a zpřístupněním.

Victorinox opět rozšiřuje své produktové portfolio a mezi své kuchyňské pomocníky přidává praktická krájecí prkénka Allrounder, s nimiž vám práce v kuchyni půjde o poznání líp. Prkénka vyrobená ve spolupráci s americkou společností Epicurean jsou k dostání ve třech velikostech, čímž skvěle zapadnou do každé kuchyně.

Jednou z největších nočních můr obchodníka je poškozená či ztracená zásilka, ať už ta, kterou se mu s velkým úsilím podařilo prodat, či ta, na kterou netrpělivě čeká. Pravdou je, že pravděpodobnost poškození či ztráty není při současném objemu a stylu obchodování nízké a roste především počet malých a středních škod. Přepravce se pak v zajetí optimistických očekávání ve smyslu náhrady může dostat do kolize s tvrdou realitou mezinárodních úmluv a dohod, které podobné situace řeší odlišně od místní praxe.

 

Pozvánka na zajímavý večer, který bude věnován hudbě, výbornému vínu a večerní prohlídce zámku Karlova Koruna. 

Tři chlapi - Jeden host - Čtyři názory
Česko-německý nabroušený kabaret s jazykovými přestřelkami a přijemně dráždivou kulturní harmonii.

Česko-švýcarský koncert s předáním ocenění Artis Bohemiae Amicis švýcarskému skladateli Stephanu Beat Baumgartnerovi a premiérou jeho skladby Homage à Martinů.

 

Přijměte pozvání na klubové setkání s Ing. Jiřím Rusnokem, guvernérem České národní banky, kde můžete diskutovat na téma Aktuální úkoly měnové politiky.

 

Dovolujeme si vás pozvat na další setkání členů platformy Fraud Forum, na kterém vám představíme klíčová zjištění Celosvětového průzkumu hospodářské kriminality 2018 za Českou republiku.

GDPR (General Data Protection Regulation) je nařízení Evropské unie o ochraně osobních údajů a vztahuje se na každou firmu v EU ale i na státní organizace. Norma je právně platná již dnes a účinná začne být 25. 5. 2018. Jedná se o celosvětově nejpřísnější normu na ochranu osobních dat. Pojďte se seznámit s povinnostmi, které vám toto nařízení přináší. Buďte připraveni!

Setkání se švýcarským autorem Philippem Favrem při příležitosti vydání jeho knihy 1352 – V plamenech.

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolte nám, abychom Vás pozvali k návštěvě 22. ročníku mezinárodního odborného veletrhu technického zařízení, techniky prostředí a technologií pro energeticky efektivní budovy Aquatherm Praha.

Veletrh se bude konat ve dnech od úterý 27. února do pátku 2.března 2018 v areálu výstaviště PVA Expo Praha Letňany.

Jste lídr ve farmaceutickém průmyslu nebo v sektoru zdravotnictví? Máte přístup k trhu? Zajímáte se o nové trendy? Chcete vědět, jak se do roku 2022 transformují obchodní modely, jakou roli v poskytování zdravotní péče sehrají technologie?

Přijďte na naši konferenci „Trendy ve vývoji farmaceutického průmyslu a zdravotnictví do roku 2022“ zjistit, co nás čeká a nemine.

Dovolujeme si vás pozvat na praktický seminář, na kterém vás seznámíme s důležitými novinkami a novelami zákonů v oblasti daní, práva a účetnictví.

Čtyři unikátní večery na podporu uměleckých aktivit PKF – Prague Philharmonia v úzké spolupráci s rodinou Lobkowiczů

Praktické zkušenosti, výhledy do budoucnosti, specifika důkazního řízení a mnoho dalšího.

Užijte si prodloužený víkend na závodech Světového poháru ve sjezdu a super G mužů. Jedná se o jeden ze světoznámých závodů ve sjezdu v předvánočním termínu. V Itálii lze obvykle počítat s krásným počasím, výbornými sněhovými podmínkami, špičkovými lyžařskými zážitky i s výborným jídlem.

Prodloužený víkend na závodech Světového poháru ve sjezdu žen v Garmisch-Partenkirchenu je skvělou příležitostí pro všechny fanoušky alpského lyžování. Patří mezi nejprestižnější podniky celého závodního seriálu, velkým lákadlem je možná účast Ester Ledecké.

 

Neváhejte a zúčastněte se prestižního 52. Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary 2017 a staňte se na pár okamžiků filmovou hvězdou. Užijte si komfort hotelu Imperial ****Superior, třeba jako filmové hvězdy Douglas Fairbanks a Mary Pickford, nebo moderního Spa Resortu Sanssouci ****.

 

Exkluzivní charitativní koncert pro Slunce k 15. výročí založení Nadačního fondu Slunce pro všechny 24. dubna 2017 od 19 hodin ve Smetanově síni Obecního domu v Praze.

Velmi oblíbený zájezd se opravdu drží hesla "To nejlepší ze Švýcarska" – nechybí zde nic, co by neměl žádný návštěvník této země vynechat: jízda lanovkou a nejrozšířenějším švýcarským veřejným dopravním prostředkem – vlakem, návštěva čokoládovny a sýrárny, jedno z nejkrásnějších švýcarských měst – malebný Luzern.

 

Pro členy a příznivce komory je připraveno nové vydání časopisu iRoska. Přejeme Vám pěkné letní čtení.  

 

Příležitost pro firmy, které již působí v ČR nebo zde hodlají začít podnikat a investovat do vlastní obchodní základny v Praze. Nemovitost s pozemky je prodávaná formou odprodeje 100% obchodního podílu v ready-made s.r.o.

Nabízíme široký výběr švýcarských sýrů, čokolády a jiných švýcarských specialit. Také zajišťujeme půjčení přístroje na raclette a fondue. Členové HST obdrží 10% slevu na veškerý sortiment.

Sleva 10 % z pultového ceníku pronájmů prostor na školení a akce v areálu Yard Resort.

Pronájem rekreačních domů a apartmánů, poskytuje slevu 10 % pro členy HST a jejich rodinné příslušníky. Sleva se vztahuje na kompletní nabídku 33 000 rekreačních objektů v 34 zemích Evropy a USA a je akceptována pouze na centrále.

Hotel Leonardo a Restaurace Platina nacházející se v centru Prahy nedaleko Karlova mostu poskytují pro členy HST slevu 10 % na ubytování, pořádání firemních či společenských akcí a konzumaci v restauraci Platina.

Partneři / Partners

ST logo CZ stojate cerne2 partner seclogo  partner koalice E21 logo SPCR LOGO VERTICAL CZ RGB 280x226 IMD Logo Blue RGB E21 logo HK logo PRAHA1 dole 1radek RGB

 

loga partneri 280x226 slunce 280x226 roska 280x226 Kudyznudy.cz - tipy na výlet  LOGO PFM 2

 

 

 

 

 

 

Menu