Pcsupport.cz
HST.cz HST.en HST.de

Zajímá Vás, jaké jsou aktuální přístupy finanční správy k daňovým otázkám, které ovlivňují odpočet na podporu výzkumu a vývoje ve Vaší společnosti? Chtěli byste se s námi pobavit o novinkách v této oblasti?

 Odpovědi na tyto otázky pro Vás mají nejen naši odborníci, ale také zástupci fakulty strojní ČVUT a speciální host Ing. Drahomíra Martincová z Ministerstva financí České republiky.

 

19. března 2020, 9:00 – 12:30 (registrace od 8:30)

PwC, Hvězdova 1734/2c, Praha 4

Online přenos v Brně a Ostravě

Témata: 

  • Novela zákona o daních z příjmů v oblasti odpočtu na výzkum a vývoj, aktuální judikatura a zkušenosti z kontrol
  • Využití odpočtu na výzkum a vývoj při poskytnutí služeb od výzkumných institucí, znalecké posudky

Součástí programu bude diskuze a sdílení praktických zkušeností nad konkrétními příklady z České republiky a ze Slovenska.

Máte dotaz, který byste rádi na semináři probrali? Zašlete nám ho, prosím, s předstihem na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Kontakt: Helena Štěpánková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Registracewww.pwc.cz/vyzkumavyvoj

Cena: 900 Kč bez DPH

Seminář bude probíhat v českém jazyce.

Pro Vaše pohodlí můžete seminář sledovat také v PwC kancelářích v Brně a v Ostravě, kam jej pro Vás budeme online přenášet.

 

 

 

Partneři / Partners

ST logo CZ stojate cerne2 partner seclogo  partner koalice E21 logo SPCR LOGO VERTICAL CZ RGB 280x226 IMD Logo Blue RGB E21 logo logo Pardubická komoraHK logo PRAHA1 dole 1radek RGB

 

loga partneri 280x226 slunce 280x226 roska 280x226 Kudyznudy.cz - tipy na výlet  LOGO PFM 2

 

 

 

 

 

 

Menu