Pcsupport.cz
HST.cz HST.en HST.de

Vážené dámy, vážení pánové,
je nám potěšením pozvat Vás na 4. setkání platformy CISO Fórum, na kterém se po dlouhé době budeme moci potkat znovu osobně. Tentokrát Vám přineseme výběr témat, která nás v oblasti kybernetické bezpečnosti zaujala. Představíme Vám aktuální trendy v oblasti bankovní identity , novinky v legislativě zaměřené na oblast bezpečnosti cloud computingu a naše zkušenosti v boji s ransomware.

14. října 2021, 15:00-17:00
PwC, Hvězdova 1734/2c, Praha 4


Registrujte se ZDE


PROGRAM

15:00 Zajímavosti v kybernetické bezpečnosti

 

Bankovní identita nejen z pohledu bezpečnosti
Marek Růžička, CEO Bankovní identita, a.s.

Ransomware - PwC na bojišti v „modrých barvách“
Ondřej Šrámek, Digital Forensics and Incident Response PwC

Nová legislativa v oblasti bezpečnosti Cloud computingu
Veronika Šípošová, Consultant PwC Legal

 

16:00 Moderovaná diskuse

Michal Wojnar, Moderátor diskuse, PwC
Marek Růžička, CEO Bankovní identita, a.
Ondřej Šrámek, Digital Forensics and Incident Response PwC
Veronika Šípošová, Consultant PwC Legal

 

16:30 Networking, občerstvení


Akce proběhne v českém jazyce. Účast na setkání je bezplatná.


Vaše dotazy k organizaci akce rád zodpoví Jan Šaroch, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

 

Upozornění: Na akci mohou být pořizovány běžné reportážní fotografie, audio nebo videozáznam, které budou využívány za účelem interní a externí propagace aktivit společnosti PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o., typicky na webových stránkách společnosti a sociálních sítích, pro navazující komunikaci s účastníky akce a přípravu dalších obd obných či navazujících akcí. Podrobnější informace k ochraně soukromí naleznete na: https://www.pwc.com/cz/cs/o nas/ochrana osobnich udaju.html Pokud si nepřejete, aby byly pořízeny Vaše záznamy (fotografie, audio, video), kontaktujte prosím organizátora akce. Pořízené z áznamy budou uchovány pro výše uvedené využití po dobu nezbytně nutnou, ne déle než 12 měsíců.

Partneři / Partners

ST logo CZ stojate cerne2 partner seclogo  partner koalice E21 logo SPCR LOGO VERTICAL CZ RGB 280x226 IMD Logo Blue RGB E21 logo logo Pardubická komoraHK logo PRAHA1 dole 1radek RGB

 

loga partneri 280x226 slunce 280x226 roska 280x226 Kudyznudy.cz - tipy na výlet  LOGO PFM 2

 

 

 

 

 

 

Menu