Pcsupport.cz
HST.cz HST.en HST.de

HST Obchodní komora Švýcarsko-Česká republika ve spolupráci s GrowJOB institute Vás srdečně zve na seminář, jehož cílem je pomoci účastníkům s vnitřní organizací firmy, náborem lidí a s prací s nimi. Seminář bude prezentovat jednoduché postupy a nástroje vycházejících z aktuálních vědeckých výzkumů předních světových univerzit. Součástí přednášky budou i konkrétní ukázky z praxe přednášejícího včetně příkladů měřitelných výstupů a případových studií.

 

Datum: 17. června 2015, 09.00 – 11.00

 

Místo: Budova Lighthouse, 7. patro, Jankovcova 1569/2c, Praha 7

 

Dozvíte se:
- Jak funguje rozhodovací proces u vašich klientů a vašich potenciálních zaměstnanců.
- Jak funguje firemní vize a jak firemní vizí motivovat zaměstnance.
- Jak prodávat svou firmu přes emoce, místo přes racionální argumenty.
- Jak funguje sociální a personální status a jak ho co nejlépe využít při řízení lidí.


Medailonek přednášejícího:

Viktor Kustein, GrowJOB institute
Mgr. Viktor Kustein působí v současné době jako senior konzultant a ředitel pobočky GrowJOB Intitutu v Brně, jehož smyslem práce je převádět aktuální vědecké výzkumy z oblastí jako je lidská motivace, rozhodování či efektivita do každodenní praxe lidí a firem. Jeho školeními prošlo více než 8000 lidí a provedl přes 600 konzultací. Svou pozornost věnoval firmám jako např. Leo Express, Allianz Pojišťovna či Hospodářské komoře ČR, městu Brnu, vysokým školám a dalším.

 

Registrace:

Registrujte se, prosím, nejpozději do 12. června 2015 na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kontaktní osoba: Tereza Koudelková, Tel.: +420 222 516 614

 

Poplatek: Členové HST zdarma, Nečlenové: 350 Kč + příslušná sazba DPH (platba proběhne na fakturu). Při registraci uveďte, prosím, fakturační údaje vč. IČ/DIČ, na které má být faktura vystavena.

 

Seminář bude probíhat v českém jazyce.

 

Partneři / Partners

ST logo CZ stojate cerne2 partner seclogo  partner koalice E21 logo SPCR LOGO VERTICAL CZ RGB 280x226 IMD Logo Blue RGB E21 logo logo Pardubická komoraHK logo PRAHA1 dole 1radek RGB

 

loga partneri 280x226 slunce 280x226 roska 280x226 Kudyznudy.cz - tipy na výlet  LOGO PFM 2

 

 

 

 

 

 

Menu