Pcsupport.cz
HST.cz HST.en HST.de

Švýcarská značka JURA je na světě jediným opravdu specializovaným výrobcem automatických kávovarů. Její know-how dává vzniknout mimořádným strojům na přípravu té nejkvalitnější kávy a současně se promítá jedinečného designu severského stylu. JURA nyní dosáhla ve své historii milníku, který zaslouží bezesporu uznání – vyrobila již čtyři miliony kávovarů pro přípravu kávových specialit.

Již od začátku 90. let 20. století se společnost JURA Elektroapparate AG důsledně zaměřovala na automatické kávovary a na upevňování své pozice na mezinárodních trzích. Uvedení prvního kávovaru IMPRESSA v roce 1994 signalizovalo začátek celosvětového úspěchu. Společnost, jež byla založena roku 1931 a v současnosti působí na 50 trzích, je synonymem pro dokonalé kávové speciality, čerstvě namleté a čerstvě extrahované pouhým stiskem tlačítka. Působivé úspěchy činí ze společnosti JURA odborníka na velkovýrobu a poskytují záruku kvality, spolehlivosti a trvanlivosti všech jejích výrobků. Jedním z aktuálních úspěchů je již v úvodu zmiňované dosažení významné mety v podobě vyrobení čtyřmiliontého kávovaru. To jednoznačně dokládá celosvětový úspěch značky JURA, jakožto pevný základ pro její další růst a rozvoj. JURA je přitom v odvětví jediným výrobcem, který se zaměřuje na automatické kávovary pro přípravu specialit. Tato odbornost učinila z tradiční švýcarské společnosti světovou špičku v oblasti inovací stejně jako leadera na trhu v tomto výběrovém odvětví.

Sídlo společnosti se nachází v obci Niederbuchsiten (Solothurn) ve Švýcarsku, kde specializované týmy inženýrů, techniků a designérů pracují na inovacích zítřka. Kvůli zajištění maximální kvality provádí ve svých laboratořích nejpřísnější kontroly. Celé spektrum výrobků JURA je kombinací zkušenosti, odbornosti, švýcarského inženýrství, přesnosti a vášně, získané více než 20 lety výzkumu a vývoje. Poté, co jsme vyrobili čtyři milióny kávovarů, je naše mise jasná: vytvořit nejdokonalejší šálek čerstvě namleté kávy. K tomu nám pomáhají i nejnovější technologická a technická vylepšení.

 

Ve jménu inovací - proces přípravy P.E.P.©
Letošní významnou novinkou v uváděných kávovarech JURA je technologie P.E.P. Proces, který společnost JURA nazývá Pulse Extraction Process (P.E.P.), je světová novinka, díky níž si můžete pochutnat na ristrettu nebo espresu dokonale plné a intenzivní chuti. Během procesu přípravy je v krátkých intervalech přesně dávkována horká voda, která pak protéká jemně pomletou kávou. Aroma tak má mnohem více času na to, aby se mohlo plně rozvinout, a čerstvá kávová zrna mohou uvolnit maximum své chuti.

Produktové novinky 2015

Už na letošním veletrhu IFA si mohli návštěvníci včetně profesionálů z oboru prohlédnout dva zcela nové kávovar JURA, které technologii P.E.P. používají. Jedním je prémiový kávovar JURA Z6 a druhým cenově dostupnější model JURA E6.

Z6 má mistrovský, hrdý a harmonický vzhled. Charakteristické čisté linie ve spojení s atraktivními detaily vyjadřují smysl pro styl a vytříbenost. Saténově hladký stříbrný povrch dodává zakřivenému přednímu panelu nádech elegance.

Model E6 spadá nové řady kávovarů E s charakteristickým, moderním designem. Dokonale se hodí do každé kuchyně a působí vytříbeným, funkčním dojmem. Jasné, symetrické tvary, harmonické linie, platinový přední panel a pečlivě propracované detaily společně propůjčují modelu E6 elegantní a estetický vzhled.

Oba modely samozřejmě připravují espreso a kávovar Z6 i mléčné kávové speciality na stisk tlačítka. Zaujmou i barevnými displeji a intuitivním ovládáním.


www.cz.jura.com

Partneři / Partners

ST logo CZ stojate cerne2 partner seclogo  partner koalice E21 logo SPCR LOGO VERTICAL CZ RGB 280x226 IMD Logo Blue RGB E21 logo logo Pardubická komoraHK logo PRAHA1 dole 1radek RGB

 

loga partneri 280x226 slunce 280x226 roska 280x226 Kudyznudy.cz - tipy na výlet  LOGO PFM 2

 

 

 

 

 

 

Menu