Pcsupport.cz
HST.cz HST.en HST.de

Seznam zájemců o zaměstnání:

 

Pozvánka na seminář k aktuální problematice "Jak na kontrolu inspekce práce".

Pozvánka na slavnostní koncert Bach for All, který se koná 30. 9. od 19:30 hod, bližší info o vstupenkách je dostupné na www.ticketlive.cz.

Pozvánka na akci PwC 9. 10. v Praze. Na obchodní snídani představí odborníci z PwC Bratislava slovenské daňové a účetní aspekty podnikání formou organizační složky a stálé provozovny na Slovensku."

Dovolujeme si Vás pozvat na inspirativní konferenci Digitální budoucnost firem – recept úspěchu, kterou pořádá Česká manažerská asociace s partnery.

Vážení členové, rádi bychom vás pozvali na slavnostní koncert PKF - Prague philharmonia pod taktovkou švýcarského dirigenta Kaspara Zehndera, který proběhne 28. 10. 2019 od 19:30 hod.

 

Pozvánka na obchodní snídani „Quick fixes“ – Změny v DPH při obchodování se zbožím v rámci EU od 1. 1. 2020.

REGIONÁLNÍ KLUB MORA VA ČMA Vás zve na Business Breakfast s Petrem Kapounem. Setkání bude věnováno jeho životnímu příběhu.

Vážené dámy, vážení pánové, srdečně Vás zveme na vernisáž výstavy MayDay. Program oficiálně zahájí kurátor výstavy Martin Dostál v 18:30 h.

 

Srdečně Vás zveme na společnou charitativní akci, která se uskuteční 12. září 2019 v Sokolovské ulici 136 v prostoru Futuramy od 15:00 do 20:00 hodin.

Organizace HealthCare Institute si Vás dovoluje srdečně pozvat na odbornou konferenci, která se bude konat 3.-4.12. 2019 v Clarion Congress Hotel Prague – Vysočany.

Workshop zaměřený na praktické otázky reklamního a marketingového práva.
Seminář se zaměří na oblast veřejnoprávní i soukromoprávní regulace reklamy a právních vztahů mezi subjekty jako jsou zadavatelé reklamy a marketingové agentury, a to s celou řadou praktických příkladů i případových studií.

Hrajete rádi golf? Nezapomeňte si zarezervovat termín 5. září 2019. V krásném golfovém areálu Botanika v Horním Bezděkově se bude konat charitativní turnaj Golf pro Slunce Open. Přijměte pozvání nejen na samotný turnaj, ale také na doprovodný program. Nenechte si ujít ideální možnost pro skloubení zábavy a dobročinnosti. Přijďte podpořit unikátní zařízení Slunce, které pomáhá lidem s hendikepy přiblížit se co nejvíce běžnému způsobu života.

 

Golf2019 text

REGIONÁLNÍ KLUB MORA VA ČMA Vás zve na Business Breakfast s Petrem Kapounem.

Setkání bude věnováno jeho životnímu příběhu.

Pozvánka na letní koncerty komorního orchestru MLP 2019 na Šumavě.

REGIONÁLNÍ KLUB MORA VA ČMA Vás zve na Business Breakfast s Pavlem Kysilkou.

Setkání bude věnováno jeho životnímu příběhu a dozvíte se jistě i novinky o jeho projektech.

The world of jobs and pay is changing fast. Technology and automation are key drivers of change but also improvements in healthcare, with subsequent increase in longevity, changes in habits and generational shifts, are transforming labor markets. Future generations will work in positions that do not exist yet. Because automation will replace and change the nature many of the tasks we humans perform today, the concept of a “job” is going to change fundamentally. As a consequence, the majority of workers will no longer be able to rely on a salaried job for life and will need to redefine the nature and source of their incomes.

 

REGIONÁLNÍ KLUB MORA VA ČMA Vás zve na Business Breakfast s Danielem Šmídem.

Setkání bude věnováno jeho životnímu příběhu a „ochutnávce“ témat jeho seminářů.

NEJVETŠÍ BYZNYSOVÁ UDÁLOST K INOVACÍM V ČR

Nadační fond Slunce pro všechny pořádá jubilejní 20. charitativní koncert, který se koná pod záštitou místopředsedkyně Senátu ČR paní Mgr. Miluše Horské.

LOVOSICE, EXIT 45, DÁLNICE D8

60 000 M2 V JEDNOTKÁCH OD 5 000 M2

K DISPOZICI OD Q4/2019

 

Workshop: RPA procesní automatizace

Dovolujeme si Vás pozvat na další část naší cesty RPA automatizace, během které Vás v cyklu šesti specializovaných workshopů provádíme jednotlivými fázemi RPA implementace.

V úterý 27. 11. od 18.00 hodin se koná Společenský večer s koncertem a aukcí v Praze v Kavárně Obecního domu.

V pondělí 26. 11. od 16.00 hodin se koná Koncert a vernisáž vánoční prodejní výstavy v Praze, v Kostele sv. Mikuláše, Staroměstské náměstí.

Velvyslanectví České republiky v Bernu přijme místní odbornou sílu pro výkon hospodářské a obchodní agendy.

Seminář (workshop) je zaměřen na problematiku zaměstnávání zahraničních pracovníků. Pozornost bude zaměřena zejména na proces získání povolení k zaměstnání a pobytu tzn. problematice zaměstnanecké karty, modré karty, povolení k zaměstnání v rámci vysílání zaměstnanců nebo agenturního zaměstnávání. Současně bude podána informace z pohledu kontrolní činnosti v rámci pracovněprávních vztahů v této oblasti, např. srovnatelné pracovní mzdové podmínky možnosti vyslání na služební cestu apod.

 

Tři chlapi - Jeden host - Čtyři názory
Česko-německý nabroušený kabaret s jazykovými přestřelkami a přijemně dráždivou kulturní harmonii.

images/stories/clanky2/Sculpture-uvod.jpg

Srdečně vás zveme na doprovodnou výstavu sochařského festivalu SCULPTURE LINE.

Ministerstvo práce a sociálních věcí Vás srdečně zve na odbornou diskuzi projektu 22 % K ROVNOSTI.

Česká republika patří v rámci Evropské unie k zemím s nejvyšším průměrným rozdílem v odměňování žen a mužů. Platová nerovnost má negativní dopad jak na samotné ženy a jejich rodiny, tak na celou naši ekonomiku. Jedním z prostředků ke snižování platových rozdílů je sociální dialog. Cílem akce je otevřít diskuzi o jeho roli v prosazování rovného odměňování žen a mužů z perspektivy různých aktérů.

V červnu 2018 by měla být do českého práva implementována směrnice Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 943/2016 o ochraně nezveřejněného know-how a obchodních informací (obchodního tajemství) před jejich neoprávněným získáním, využitím a zpřístupněním.

Victorinox opět rozšiřuje své produktové portfolio a mezi své kuchyňské pomocníky přidává praktická krájecí prkénka Allrounder, s nimiž vám práce v kuchyni půjde o poznání líp. Prkénka vyrobená ve spolupráci s americkou společností Epicurean jsou k dostání ve třech velikostech, čímž skvěle zapadnou do každé kuchyně.

Jednou z největších nočních můr obchodníka je poškozená či ztracená zásilka, ať už ta, kterou se mu s velkým úsilím podařilo prodat, či ta, na kterou netrpělivě čeká. Pravdou je, že pravděpodobnost poškození či ztráty není při současném objemu a stylu obchodování nízké a roste především počet malých a středních škod. Přepravce se pak v zajetí optimistických očekávání ve smyslu náhrady může dostat do kolize s tvrdou realitou mezinárodních úmluv a dohod, které podobné situace řeší odlišně od místní praxe.

 

Pozvánka na zajímavý večer, který bude věnován hudbě, výbornému vínu a večerní prohlídce zámku Karlova Koruna. 

Tři chlapi - Jeden host - Čtyři názory
Česko-německý nabroušený kabaret s jazykovými přestřelkami a přijemně dráždivou kulturní harmonii.

Česko-švýcarský koncert s předáním ocenění Artis Bohemiae Amicis švýcarskému skladateli Stephanu Beat Baumgartnerovi a premiérou jeho skladby Homage à Martinů.

 

Přijměte pozvání na klubové setkání s Ing. Jiřím Rusnokem, guvernérem České národní banky, kde můžete diskutovat na téma Aktuální úkoly měnové politiky.

 

Dovolujeme si vás pozvat na další setkání členů platformy Fraud Forum, na kterém vám představíme klíčová zjištění Celosvětového průzkumu hospodářské kriminality 2018 za Českou republiku.

GDPR (General Data Protection Regulation) je nařízení Evropské unie o ochraně osobních údajů a vztahuje se na každou firmu v EU ale i na státní organizace. Norma je právně platná již dnes a účinná začne být 25. 5. 2018. Jedná se o celosvětově nejpřísnější normu na ochranu osobních dat. Pojďte se seznámit s povinnostmi, které vám toto nařízení přináší. Buďte připraveni!

Setkání se švýcarským autorem Philippem Favrem při příležitosti vydání jeho knihy 1352 – V plamenech.

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolte nám, abychom Vás pozvali k návštěvě 22. ročníku mezinárodního odborného veletrhu technického zařízení, techniky prostředí a technologií pro energeticky efektivní budovy Aquatherm Praha.

Veletrh se bude konat ve dnech od úterý 27. února do pátku 2.března 2018 v areálu výstaviště PVA Expo Praha Letňany.

Jste lídr ve farmaceutickém průmyslu nebo v sektoru zdravotnictví? Máte přístup k trhu? Zajímáte se o nové trendy? Chcete vědět, jak se do roku 2022 transformují obchodní modely, jakou roli v poskytování zdravotní péče sehrají technologie?

Přijďte na naši konferenci „Trendy ve vývoji farmaceutického průmyslu a zdravotnictví do roku 2022“ zjistit, co nás čeká a nemine.

Dovolujeme si vás pozvat na praktický seminář, na kterém vás seznámíme s důležitými novinkami a novelami zákonů v oblasti daní, práva a účetnictví.

Čtyři unikátní večery na podporu uměleckých aktivit PKF – Prague Philharmonia v úzké spolupráci s rodinou Lobkowiczů

Praktické zkušenosti, výhledy do budoucnosti, specifika důkazního řízení a mnoho dalšího.

Užijte si prodloužený víkend na závodech Světového poháru ve sjezdu a super G mužů. Jedná se o jeden ze světoznámých závodů ve sjezdu v předvánočním termínu. V Itálii lze obvykle počítat s krásným počasím, výbornými sněhovými podmínkami, špičkovými lyžařskými zážitky i s výborným jídlem.

Prodloužený víkend na závodech Světového poháru ve sjezdu žen v Garmisch-Partenkirchenu je skvělou příležitostí pro všechny fanoušky alpského lyžování. Patří mezi nejprestižnější podniky celého závodního seriálu, velkým lákadlem je možná účast Ester Ledecké.

 

Neváhejte a zúčastněte se prestižního 52. Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary 2017 a staňte se na pár okamžiků filmovou hvězdou. Užijte si komfort hotelu Imperial ****Superior, třeba jako filmové hvězdy Douglas Fairbanks a Mary Pickford, nebo moderního Spa Resortu Sanssouci ****.

 

Exkluzivní charitativní koncert pro Slunce k 15. výročí založení Nadačního fondu Slunce pro všechny 24. dubna 2017 od 19 hodin ve Smetanově síni Obecního domu v Praze.

Velmi oblíbený zájezd se opravdu drží hesla "To nejlepší ze Švýcarska" – nechybí zde nic, co by neměl žádný návštěvník této země vynechat: jízda lanovkou a nejrozšířenějším švýcarským veřejným dopravním prostředkem – vlakem, návštěva čokoládovny a sýrárny, jedno z nejkrásnějších švýcarských měst – malebný Luzern.

 

Pro členy a příznivce komory je připraveno nové vydání časopisu iRoska. Přejeme Vám pěkné letní čtení.  

 

Příležitost pro firmy, které již působí v ČR nebo zde hodlají začít podnikat a investovat do vlastní obchodní základny v Praze. Nemovitost s pozemky je prodávaná formou odprodeje 100% obchodního podílu v ready-made s.r.o.

Nabízíme široký výběr švýcarských sýrů, čokolády a jiných švýcarských specialit. Také zajišťujeme půjčení přístroje na raclette a fondue. Členové HST obdrží 10% slevu na veškerý sortiment.

Sleva 10 % z pultového ceníku pronájmů prostor na školení a akce v areálu Yard Resort.

Pronájem rekreačních domů a apartmánů, poskytuje slevu 10 % pro členy HST a jejich rodinné příslušníky. Sleva se vztahuje na kompletní nabídku 33 000 rekreačních objektů v 34 zemích Evropy a USA a je akceptována pouze na centrále.

Hotel Leonardo a Restaurace Platina nacházející se v centru Prahy nedaleko Karlova mostu poskytují pro členy HST slevu 10 % na ubytování, pořádání firemních či společenských akcí a konzumaci v restauraci Platina.

Podkategorie

Partneři / Partners

ST logo CZ stojate cerne2 partner seclogo partner seclogo partner seclogo partner koalice SPCR LOGO VERTICAL CZ RGB 280x226 Sear czech logo IMD Logo Blue RGB

 

loga partneri 280x226 slunce 280x226 roska 280x226 Kudyznudy.cz - tipy na výlet

 

 

 

 

 

 

Menu