Pcsupport.cz
HST.cz HST.en HST.de

Možná již podle názvu tušíte... Ano, světlo světa spatřilo první „výstřelové" vydání nového časopisu pro všechny milovníky Švýcarska - SWISSmag. Časopis vydává společnost SLIM media ve spolupráci s Obchodní komorou Švýcarsko - Česká republika a agenturou Switzerland Tourism a přináší všechna myslitelná témata související s fenoménem Švýcarsko. A že jich je!

 


Pravidelně se v něm budeme vydávat na velké výpravy jednotlivými kantony, navštívíme slavná turistická místa i zapomenuté tajemné kouty švýcarských hor i nížin, a to samozřejmě s pomocí unikátního Švýcarského dopravního systému. Budeme se nořit do hlubin historických souvislostí, vyzpovídáme slavné osobnosti, rozkryjeme kulturní specifika, odhalíme hity švýcarského designu a architektury i příběhy slavných švýcarských značek a byznysmenů.

Švýcarských fenoménů je nespočet. Věříme, že právě SWISSmag bude i pro vás příjemná cesta, jak se o zemi helvétského kříže dovědět více.

Časopis vyjde v roce 2010 dvakrát, k dostání bude pouze na objednávku, roční předplatné stojí 100 Kč a objednat si jej můžete zde. První vydání bude k dispozici 14.-17.1. na Švýcarských dnech v Brně v Letohrádku Mitrovských a také 4.-7.2. na veletrhu Holiday World v Praze. K dispozici je i v elektronické verzi, kterou si můžete stáhnout ZDE.

 

Více info na www.swissmag.cz.

 

 

swissmag-str10-11

 

swissmag-str14

 

swissmag-str28

 

Partneři / Partners

ST logo CZ stojate cerne2 partner seclogo  partner koalice E21 logo SPCR LOGO VERTICAL CZ RGB 280x226 IMD Logo Blue RGB E21 logo HK logo PRAHA1 dole 1radek RGB

 

loga partneri 280x226 slunce 280x226 roska 280x226 Kudyznudy.cz - tipy na výlet  LOGO PFM 2

 

 

 

 

 

 

Menu