Pcsupport.cz
HST.cz HST.en HST.de

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, jmenovala Katarínu Brydone do funkce vedoucí oddělení investic do nemovitostí (Head of Investment Properties) s účinností od 1. června 2020. Nahradí přitom Chrise Sheilse, který se po čtyřech úspěšných letech strávených na této pozici rozhodl (v souvislosti s povýšením své manželky Clare Sheils do funkce generální ředitelky CBRE) pro kariérní změnu.

Katarína Brydone bude zodpovědná za tým sedmi seniorních konzultantů, budování a rozvoj vztahů s klienty a koordinaci nákupu a prodeje širokého spektra nemovitostí: od kanceláří a retailu přes logistiku a hotely až po rezidenční portfolio. Katarína současně i nadále povede retailové oddělení CBRE, které poskytuje služby jak pro investory a maloobchodníky, tak majitele obchodních center.
Katarína stála u zrodu investičního oddělení CBRE v roce 2006 a podílela se na vybudování silného týmu. Po svém návratu z mateřské dovolené v roce 2016 se stala novou vedoucí oddělení retailu, kde má na starosti koordinaci a rozvoj všech retailových služeb, které CBRE klientům poskytuje. Jedná se například o investiční poradenství, správu obchodních center či retailových parků, pronájmy maloobchodních ploch, architektonické a technické poradenství a průzkum maloobchodního trhu. Mezi nejvýznamnější transakce, na kterých se Katarína za posledních 14 let podílela, patří akvizice významných obchodních center Palladium, Atrium Flora, Novodvorská Plaza, Forum Nová Karolina a dále prodej objektů jako City Green Court, City West, Futurum Hradec Králové či NK Královo Pole. Před příchodem do CBRE působila jako obchodní konzultantka a analytička ve společnosti Accenture.

Katarína Brydone získala magisterský titul se zaměřením na management a mezinárodní obchod na Solent University v Southamptonu ve Velké Británii a dále magisterský titul se specializací na investice a správu nemovitostí na Sheffield Hallam University, taktéž ve Velké Británii. Vedle toho je členkou renomovaného profesního svazu Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS).

Katarína hovoří plynně slovensky, česky a anglicky. Mezi její koníčky patří lyžování, bruslení, cestování a především trávení volného času s rodinou.

O oddělení investic do nemovitostí v CBRE
Oddělení investic do nemovitostí se zaměřuje na nákup a prodej široké škály komerčních nemovitostí, přičemž pokrývá všechny segmenty realitního podnikání: kanceláře, obchodní centra, logistické a průmyslové parky, hotely i rezidenční portfolio. Silný tým odborníků během posledních tří let dokončil více než 45 transakcí v celkové hodnotě přesahující 2,7 miliardy EUR (24% podíl na trhu). Z dlouhodobého hlediska připadá nejvyšší podíl transakcí na oblast retailu (1,3 mld. EUR z celkového objemu), poté následují kanceláře (1 mld. EUR z celkového objemu). Ve srovnání s konkurencí CBRE spolupracuje s největším počtem českých investorů (1,3 miliardy EUR z celkového objemu).

Partneři / Partners

ST logo CZ stojate cerne2 partner seclogo  partner koalice E21 logo SPCR LOGO VERTICAL CZ RGB 280x226 IMD Logo Blue RGB E21 logo HK logo PRAHA1 dole 1radek RGB

 

loga partneri 280x226 slunce 280x226 roska 280x226 Kudyznudy.cz - tipy na výlet  LOGO PFM 2

 

 

 

 

 

 

Menu