Pcsupport.cz
HST.cz HST.en HST.de

Advokátní kancelář Deloitte Legal otevřela první ročník soutěže pro právní inovátory Deloitte Legal Disruptors Awards. Veřejnost do soutěže, kterou Deloitte pořádá společně s agenturou Cover Story může nominovat advokáty, podnikové právníky, další experty i projektové manažery, kteří svým přístupem či myšlením mění zažité postupy v konzervativním právním světě. Nominovat jednotlivce i týmy je možné do konce července.

„Necílíme výhradně jen na nejúspěšnější nebo nevětší inovaci. Disrupci v právních službách vnímáme veskrze pozitivně. Situace kolem pandemie přitom dává progresivním právníkům příležitost růst,“ říká Jan Spáčil, Managing Partner Deloitte Legal.

„Společně chceme ukázat, že krize rodí skutečné inovátory. Chceme hledat ty, kteří i v této době inspirují změnu k lepšímu. A to nejen ve vztahu k technologiím,“ dodává Martin Bohuslav, Managing Partner Deloitte Legal.

Experty zastřešující inovativní projekty, advokáty, podnikové právníky, akademiky i další zástupce právnických profesí lze nominovat na webu www.legaldisruptors.eu. Z došlých nominací vyberou organizátoři ve spolupráci s expertní skupinou v průběhu srpna užší seznam nominovaných.

Z tohoto seznamu vybere vítěze porota složená ze zahraničních expertů, zástupců partnerů projektu a českých inovátorů. Vyhlášení držitelů ocenění Deloitte Legal Disruptors Awards proběhne na podzim 2020.

Partneři / Partners

ST logo CZ stojate cerne2 partner seclogo  partner koalice E21 logo SPCR LOGO VERTICAL CZ RGB 280x226 IMD Logo Blue RGB E21 logo logo Pardubická komoraHK logo PRAHA1 dole 1radek RGB

 

loga partneri 280x226 slunce 280x226 roska 280x226 Kudyznudy.cz - tipy na výlet  LOGO PFM 2

 

 

 

 

 

 

Menu