Pcsupport.cz
HST.cz HST.en HST.de

 

Členové HST Obchodní komory Švýcarsko – Česká republika, přátelé Švýcarska a hudby se setkali na Novoročním koncertu, první lednové akci, jejíž již třetí ročník probíhal dne 26. února v prostorách Emauzského opatství.

 

 

Více než 60 hostů se mohlo nechat unášet rozmanitým hudebním programem, jež zahrnoval skladby od A.Vivaldiho, přes W.A.Mozarta až po současné hudební legendy zastoupené vynikajícím Ennio Moriconem, od kterého zazněla známá skladba ze stejnojmenného filmu Tenkrát na západě. Hosté nebyli ochuzeni ani o české skladalele, neboť program pamatoval i na oblíbenou píseň Krev toulavá z pera Karla Svobody, v níž zvláště vynikl sólista Felix Slováček mladší doplněný orchestrem Musica Lucis Praga.


Po hudebním zážitku následovala oblíbená společenská část večera, kde měli hosté možnost se setkat se starými přáteli či získat nové kontakty. Z členských firem se nově představila společnost Medovník Originál a chráněná pekárna Slunce pro všechny, která se postarala o catering. Hosté mohli ochutnat také kávu ze švýcarských kávovarů Jura společně se sladkou čokoládovu tečkou v podobě pralinky Lindor od společnosti Lindt. Naše díky patří také hlavnímu sponzorovi večera, společnosti Belimo, díky níž se mohl novoroční koncert uskutečnit.

 

Partneri Novorocni koncert 2016

Partneři / Partners

ST logo CZ stojate cerne2 partner seclogo  partner koalice E21 logo SPCR LOGO VERTICAL CZ RGB 280x226 IMD Logo Blue RGB E21 logo HK logo PRAHA1 dole 1radek RGB

 

loga partneri 280x226 slunce 280x226 roska 280x226 Kudyznudy.cz - tipy na výlet  LOGO PFM 2

 

 

 

 

 

 

Menu