Pcsupport.cz
HST.cz HST.en HST.de

Park Bertramka ožije 3. října švýcarským Alpabzugem a Pražané tak měli již pošesté možnost užít si švýcarské tradice v centru Prahy.

Se začínajícím podzimem HST Obchodní komora ve spolupráci se Switzerland Tourism připravila pro své členy a příznivce tradiční švýcarskou slavnost, která začala již v pátek 2. října vystoupením Folklorní skupiny z oblasti Adelbodenu před hotelem Mosaic House. Koncertní vystoupení pokračovala na farmářských trzích na Náplavce, kde bylo možné zakoupit i další švýcarské speciality na stánku Swiss Cheese. Gastronomické zážitky pokračovaly v kavárně Kočičí či na švýcarském brunchi v restauraci Žofín Garden.

Hlavní program se však odehrával v parku Mrázovka, kde se mohli lidé účastnit průvodu s nazdobenými krávami, zaposlouchat do dechové hudby, vyfotit s bernardýnem Baruškou či podpořit nadace Slunce všem a Unie Roska zakoupením jejich produktů na stáncích. Pro děti byl připraven bohatý program soutěží, za které dosávaly razítka, jež byly závěrem proměněny za drobné výhry od partnerů. K oblíbeným aktivitám patřil skákací hrad od Českých drah. Rodiče se mohli zařát teplou kávou ze švýcarských kávovarů Jura či raclettem od Swiss Cheese. Zájemci od dovolenou mohli získat typy na stánku Schweiz turismu, partnerského regionu Adelboden či u společnost Interhome. Alpabzug bylo možné prozatím vidět v Praze naposledy, jelikož bude nahrazen Švýcarským food festivalem.

 

 

Partneři / Partners

ST logo CZ stojate cerne2 partner seclogo  partner koalice E21 logo SPCR LOGO VERTICAL CZ RGB 280x226 IMD Logo Blue RGB E21 logo logo Pardubická komoraHK logo PRAHA1 dole 1radek RGB

 

loga partneri 280x226 slunce 280x226 roska 280x226 Kudyznudy.cz - tipy na výlet  LOGO PFM 2

 

 

 

 

 

 

Menu